Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Montaż odbojnic parkingowych 0

Wykonaliśmy montaż odbojnic na parkingu miejskim. Zamontowanych zostało kilkanaście odbojnic z rury 76,1 mm wersja odbojnic U3. Odbojnice mają za zadanie chronić słupy nośne konstrukcji zadaszenia parkingu. Klient zdecydował się na odbojnice w wersji do wbetonowania bez stopy montażowej. Oczywiście odbojnice U3 cynkowane ogniowe i malowane proszkowo, pasy odblaskowe z folii pierwszej generacji. Cały montaż trwał dwa dni, prace poszły bardzo sprawnie. Odbojnice dzięki zabezpieczeniu przez cynkowanie ogniowe mają dużo dłuższą gwarancje. Najważniejsze że termin został dotrzymany. Klient zadowolony. 

 

czytaj całość »
Bramki uchylne 0

Zamontowaliśmy kilkanaście bramek uchylnych na terenie jednego z zakładów przemysłowych. Bramki uchylne mają na celu otwierać i zamykać strefy ruchu wózków widłowych i informować ruch pieszy o ewentualnym zagrożeniu. Nasze bramki są osadzone na słupku o średnicy 114,3 mm. Stopa słupka grubości 8 mm. Skrzydła bramek mogą otwierać się jednostronnie i dwustronnie w zależności od potrzeb Klientów. Na bramkach są naklejone pasy z folii odblaskowej pierwszej generacji i tabliczki ze znakiem STOP lub uwaga wózki widłowe. Tabliczki można dowolnie modyfikować i zmieniać napisy lub znaki w zależności od potrzeby. 

czytaj całość »
Odbojnice na parkingu wielopoziomowym 0

Zamontowaliśmy kilkanaście odbojnic na jednym z parkingów wielopoziomowym w Warszawie. Większość były to barierki techniczne z rury 48,3 mm oraz o tej samej średnicy odbojnice liniowe. Montaż przebiegł bardzo sprawnie trwał dwa dni. Odbojnice w kolorze żółtym z czarnymi pasami z folii odblaskowej pierwszej generacji. Odbojnice mają za zadanie wydzielać ciągi komunikacyjne na terenie parkingu i dzielić niektóre miejsca parkingowe, wyjścia, wejścia, oraz zabezpieczać rury spustowe i hydranty.

czytaj całość »
Odbojnice narożne 0

Wykonaliśmy odbojnice narożne dla jednego z zakładów przemysłowych. Odbojnice o wymiarach wysokość 2500 mm długość ramion 3000 mm. Są to największe odbojnice narożne które wykonaliśmy w naszym zakładzie. Odbojnice są przeznaczone do ochrony agregatów. Projektanci umieścili w projekcie więc trzeba wykonać. Transport odbojnic był dość trudny, ale wyrobiliśmy się w terminie i zamówienie zrealizowane. Najważniejsze że Klient zadowolony. 

czytaj całość »
Ogranicznik bramowe, bramowinice 0

Odbojnice bramowe ograniczające wjazd za wysokim pojazdom do parkingów podziemnych lub pod wiadukty czy mosty to często spotykane elementy na drogach w centrach handlowych, budynkach mieszkaniowych. Bramownice naszej produkcji zostały zamontowane na jednym z parkingów na Ursynowie. Odbojnice bramowe zostały wykonane z rury 60,3 mm w wersji do wbetonowania. Odbojnice cynkowane ogniowo i malowane na kolor żółty z czarnymi pasami odblaskowymi z folii pierwszej generacji. 

czytaj całość »
Odbojnice montaż Sosnowiec 0

Zrealizowaliśmy kolejny montaż odbojnic. Wszystkie odbojnice wykonane z rury 60,3 mm. Głównie odbojnice U-4 chroniące słupy, ale również kilka odbojnic liniowych i słupowych zamontowanych przy bramach wjazdowych. Do ochrony regałów zostały zamontowane odbojnice z blachy o grubości 5 mm, oraz kilka barierek technicznych przy ścianach w celu ochrony ściany przed wycofującym się wózkiem widłowym. Montaż odbojnic trwał jeden dzień, wszystko przebiegło sprawnie. 

czytaj całość »
Montaż odbojnic liniowych 0

Wykonaliśmy montaż odbojnic liniowych z rury 193,7 mm i cieńszych. Łącznie kilkadziesiąt metrów w dużym zakładzie przemysłowym, odbojnice były wykonane zgodnie z projektem konstruktora, mocowane na kotwy chemiczne. Odbojnic mają za zadanie chronić ściany magazynowe. Montaż trwał dwa dni. Poniżej kilka zdjęć z realizacji.

czytaj całość »
Montaż odbojnic i elementów metalowych Algieria 0

Wykonaliśmy zlecenie dla międzynarodowego konsorcjum na produkcje elementów metalowych na budowę budynku biurowego w stolicy Algierii mieście Algier. Nasi montażyści spędzili 7 dni montując elementy. Między innymi odbojnice przemysłowe w garażach podziemnych, balustrady na schodach pożarowych, bramy, ogrodzenia, balustrady ze stali nierdzewnej. Zamówienie zostało wyprodukowane w naszym kraju i kontenerami dostarczone do Algierii łączni z cłem cała operacja transportu trwała około 60 dni. Wszystko się udało czekamy na kolejne tego typu wyzwania. Poniżej kilka zdjęć:

 

czytaj całość »
Odbojnice przemysłowe 0

Odbojnice przemysłowe, odboje - Sklep E-odbojnice.pl

Profesjonalizm na najwyższym poziomie, niezawodność, rzetelność, jak również nowoczesne i elastyczne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty naszej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji odbojnic przemysłowych. W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo odbojnice przemysłowe w rozmaitym wydaniu, od prostych odbojnic słupowych przez odbojnice wózkowe, odbojnice narożne, barierki techniczne, odbojnice przyziemne liniowe i wiele innych, w rozmaitych wzorach i modyfikacjach. W swojej ofercie posiadamy odbojnice mocowane do podłoża, do ściany, jak i odbojnice przemysłowe służące do wbetonowania. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują także specjalne odbojnice przemysłowe na stacje benzynowe i odbojnice do doków przeładunkowych. Dbając o zadowolenie naszych Klientów, dokładamy wszelkich starań, aby każda dostępna u nas odbojnica był produktem solidnie wykonanym, niezawodnym i wyróżniającym się najwyższą jakością. Dbamy również o to, aby wszystkie oferowane przez nas odbojnice przemysłowe były produktem spełniającym oczekiwania, nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy!

Producent odbojnic przemysłowych 0

E-odbojnice.pl to sklep producenta odbojnic przemysłowych. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji wyrobów metalowych. Kompleksowa, profesjonalna obsługa  i produkty najwyższej jakości  to dla nas priorytet. 

W specjalnie przygotowanej przez nas ofercie, znajdziecie Państwo odbojnice przemysłowe w rozmaitym wydaniu, od prostych odbojnic słupowych przez odbojnice wózkowe, odbojnice narożne, barierki techniczne, odbojnice przyziemne liniowe i wiele innych, w rozmaitych wzorach i modyfikacjach.

Jeśli potrzebują Państwo niestandardowych produktów pod wymiar. Wykonamy każde zlecenie.  

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najpopularniejsze działy:

  

   

   

   

  Bramki uchylne

czytaj całość »

Sklep producenta E-odbojnice.pl

  • Infolinia: 533 133 166
  • Email: sklep@e-odbojnice.pl
  • Biuro handlowe czynne od 9 do 17 od poniedziałku do piątku
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl